Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas pod numer:+48 17 778 34 19

Rittal SK 3237.100

TopTherm Filter Fan Units

1 / 1
Rittal SK 3237.100 TopTherm Filter Fan Units — Szafy i obudowy sterownicze
Zdjęcie katalogowe producenta

Opis produktu

Complete fan unit for tool-free mounting on surfaces. Air throughput from 20 - 900 m³/h, protection category IP 54 as standard.
Wyślij zapytanie
Metody płatności:

Szczegóły oferty

Najlepsza oferta od:
Zaufany dostawca — Szwajcaria, członek od 2023
Dostępność:
7 szt.
W magazynie
Zaktualizowano: 05-09-2026
Gwarancja:
6 miesięcy
Stan produktu:
Nowy, Rynek wtórny
Nowy, Rynek wtórny - Nowy, nieużywany, nieuszkodzony przedmiot bez gwarancji producenta. Przedmiot może być dostarczony bez oryginalnego opakowania lub w zastępczym opakowaniu. Jeśli dostarczono, pudełko mogło zostać otwarte.
Sprzedawca jest odpowiedzialny za wysyłkę produktu i wystawienie faktury

Specyfikacje

Marka
Rittal
At 50 Hz
20 m³/h ( 11.8cfm )
At 60 Hz
25 m³/h ( 14.7cfm )
At 50 Hz
38 dB(A)
At 60 Hz
43 dB(A)
Storage
-30 °C...+70 °C
Operation (environment)
-15 °C...+55 °C

Dostępne Oferty

(5)
SK 3237.100 Rittal, Szafy i obudowy sterownicze

Rittal

Dostępność:
12 szt.
W magazynie
Zaktualizowano: 05-09-2026
Oferta od:
Zaufany dostawca — Niemcy, członek od 2023
Gwarancja:
12 miesięcy
SK 3237.100 Rittal, Szafy i obudowy sterownicze

Rittal

Dostępność:
3 szt.
W magazynie
Zaktualizowano: 05-09-2026
Oferta od:
Zaufany dostawca — Stany Zjednoczone, członek od 2023
Gwarancja:
12 miesięcy
SK 3237.100 Rittal, Szafy i obudowy sterownicze

Rittal

Dostępność:
4 szt.
W magazynie
Zaktualizowano: 05-09-2026
Oferta od:
Zaufany dostawca — Polska, członek od 2023, 50–99 pracowników
Gwarancja:
24 miesiące

Uzyskaj dostęp do naszej platformy, aby znaleźć więcej ofert

Zarejestruj się teraz, aby poznać 36 milionów ofert od zweryfikowanych dostawców z całego świata.

  • Porównaj oferty na całym świecie
  • Bezpośredni kontakt z dostawcą
  • Zapytania ofertowe, wyceny i zamówienia
  • Wyszukiwanie BOM
Zarejestruj sięDostępny jest bezpłatny 14-dniowy okres próbny

Dokumenty

Karta katalogowa

Karta katalogowa dla Rittal SK 3237.100, w tym specyfikacje i funkcje.

Pobierz arkusz danych
TracePartsTraceParts

Modele CAD

Model 3D CAD i rysunki techniczne, gotowe do Twojego oprogramowania projektowego.

Pobierz model CAD

Powiązane produkty

SK 3285.810 Rittal
SK 3285.810
Rittal
Recommended for environments with dusty or oily ambient air, metal filters are washable and can be easily cleaned with water or grease-dissolving detergents.
SK 3243.110 Rittal
SK 3243.110
Rittal
TopTherm Filter Fan Units provide tool-free mounting on surfaces with air throughput ranging from 20 - 900 m³/h, featuring IP 54 protection as standard.
SK 3240.080 Rittal
SK 3240.080
Rittal
Hose-proof hood for a higher protection category
SK 3239.124 Rittal
SK 3239.124
Rittal
TopTherm Filter Fan Units
SK 3240.124 Rittal
SK 3240.124
Rittal
TopTherm Filter Fan Units
SK 3239.110 Rittal
SK 3239.110
Rittal
TopTherm Filter Fan Units by Rittal
SK 3238.110 Rittal
SK 3238.110
Rittal
TopTherm Filter Fan Units
SK 3286.410 Rittal
SK 3286.410
Rittal
Metal filters
SK 3241.100 Rittal
SK 3241.100
Rittal
TopTherm Filter Fan Units are tool-free mounting fan units designed for surfaces.
SK3240.100 Rittal
SK3240.100
Rittal
Kompletny zespół wentylatorów do beznarzędziowego montażu na powierzchniach. Wydajność powietrza od 20 do 900 m³/h, stopień ochrony IP 54 w standardzie.
SK 3243.100 Rittal
SK 3243.100
Rittal
Rittal TopTherm Filter Fan Units offer tool-free mounting on surfaces with air throughput ranging from 20 - 900 m³/h, standard protection category IP 54.
SK 3244.100 Rittal
SK 3244.100
Rittal
TopTherm Filter Fan Units are complete fan units for tool-free mounting on surfaces.

Wgląd w rynek

AutomaINSIGHTS pulpit analityczny

Uzyskaj analizy w czasie rzeczywistym i dane rynkowe, aby zoptymalizować decyzje zakupowe dotyczące tego komponentu i podobnych produktów.

  • Dane o dostępności zapasów w czasie rzeczywistym od 700 dystrybutorów MRO w Europie i USA
  • Analiza cen według stanu (nowe, używane, odnowione) z medianą cen rynkowych
  • Monitorowanie dostępności krytycznych komponentów w celu zapobiegania przestojom produkcji
  • Wgląd w optymalizację zapasów w oparciu o trendy podaży rynkowej
Rozpocznij